OFERTA

Zapraszamy do poznania oferty naszych usług i produktów.


W-M Glass zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Nasi eksperci służą Państwu radą i pomocą.
  • Dla meblarzy
  • Dla architektów
  • Nowe linie produktów

W-M Glass zaprasza do współpracy producentów mebli. Oferujemy Państwu produkcję szklanych elementów i detali, które nadadzą unikalnego charakteru każdemu rodzajowi produkowanych przez Państwa mebli. Nasi eksperci pomogą w zaprojektowaniu elementów, które teraz są Państwa zamysłem. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania Państwa zamówienia. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z małymi jak i dużym producentami. Możemy zrealizować małe i większe partie potrzebnych Państwu elementów. Czas realizacji zamówienia wynosi – w zależności od ilości elementów – od 3 do 6 tygodni.
Firmom i przedsiębiorstwom meblarskim oferujemy m.in. produkcję:
- elementów szklanych do mebli: półek, drzwiczek, bocznych ścianek, blatów, frontów, luster
- elementów szklanych do stołów
Elementy, które wykonamy na Państwa zamówienie mogą być utrzymane zarówno w kolorze surowca, jak też mogą być pomalowane na wskazany przez Państwa kolor metodą walcowania, sitodruku bądź druku cyfrowego.
Wszelkich informacji przedstawicielom przedsiębiorstw z branży meblarskiej udzieli dyrektor handlowy:
Krzysztof Zakrzewski
tel.: +48 89 762 18 51 wew. 12,
mail: kzakrzewski@wmglass.com.plW-M Glass zaprasza do współpracy producentów mebli. Oferujemy Państwu produkcję szklanych elementów i detali, które nadadzą unikalnego charakteru każdemu rodzajowi produkowanych przez Państwa mebli. Nasi eksperci pomogą w zaprojektowaniu elementów, które teraz są Państwa zamysłem. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania Państwa zamówienia. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z małymi jak i dużym producentami. Możemy zrealizować małe i większe partie potrzebnych Państwu elementów. Czas realizacji zamówienia wynosi – w zależności od ilości elementów – od 3 do 6 tygodni.
Firmom i przedsiębiorstwom meblarskim oferujemy m.in. produkcję:
- elementów szklanych do mebli: półek, drzwiczek, bocznych ścianek, blatów, frontów, luster
- elementów szklanych do stołów
Elementy, które wykonamy na Państwa zamówienie mogą być utrzymane zarówno w kolorze surowca, jak też mogą być pomalowane na wskazany przez Państwa kolor metodą walcowania, sitodruku bądź druku cyfrowego.

Wszelkich informacji przedstawicielom przedsiębiorstw z branży meblarskiej udzieli dyrektor handlowy:
Krzysztof Zakrzewski
tel.: +48 89 762 18 51 wew. 12,
mail: kzakrzewski@wmglass.com.pl

MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGICZNE

W-M Glass zaprasza do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz. Dzięki współpracy z naszą Firmą będziecie Państwo mogli sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom swoich klientów. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, dbałość o szczegóły i terminowość realizacji usług. Nasza firma wykona według Państwa projektów szklane elementy, które nadadzą unikalnego charakteru zarówno mieszkaniom, domom jednorodzinnym jak i budynkom wielorodzinnym, a także przestrzeni biurowej, hotelowej, centrów handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Proponujemy Państwu szklane elementy wnętrz jak i zabudowy zewnętrzne. Wykonujemy m.in.
- wykończenia, uzupełnienia fasad
- drzwi szklane
- balustrady
- daszki szklane
- obudowy wind
- tafle pozwalające podzielić większą przestrzeń na dyskretne mniejsze miejsca
- ściany szklane
- systemy przesuwne
- gabloty szklane
- tablice szklane
- kabiny prysznicowe
- grzejniki szklane
W stałej ofercie WM Glass znajda Państwo także lustra, szklane grzejniki czy obudowy kabin prysznicowych.

Wszelkich informacji przedstawicielom przedsiębiorstw z branży meblarskiej udzieli dyrektor handlowy:
Krzysztof Zakrzewski
tel.: +48 89 762 18 51 wew. 12,
mail: kzakrzewski@wmglass.com.pl

MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGICZNE


Ze względu na bogate doświadczenie i rozległą wiedzę swoich pracowników oraz ogromne możliwości technologiczne W-M Glass nie ogranicza się̨ do realizowania zamówień́ swoich kontrahentów, lecz także proponuje własne nowatorskie rozwiązania. Obserwując oczekiwania inwestorów oraz najnowsze, nawiązujące do natury trendy wystroju wnętrz nasi eksperci opracowali własne linie czterech kategorii produktów: grzejników szklanych, tablic szklanych, kabin prysznicowych oraz drzwi szklanych. Produkty, które proponujemy architektom wnętrz, konstruktorom i branży budowlanej są̨ połączeniem estetyki
i najnowszych technologii. Są produkowane w zgodzie z naturą i w oparciu o naturalne surowce wykorzystywane od wieków do produkcji szkła. Gwarantują̨ one urządzanym wnętrzom niebanalny wygląd, a użytkownikom dają̨ wygodę̨ i poczucie obcowania z wyjątkowymi przedmiotami. Produkty te wchodzą̨
 w skład marki Glass Zone. W-M Glass jest właścicielem marki Glass Zone.

MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGICZNE

Produkty WM GLASS:

Grzejniki szklane


Grzejniki szklane W-M Glass swoim ciepłem i niepowtarzalnością przywodzą na myśl ciepło domowego ogniska, za którym się tęskni, i które się z rozrzewnieniem wspomina. Grzejniki występują̨ w dwóch wariantach Basic i Prestige. Oba produkty dostępne są̨ w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej i białej oraz występują̨ w wersjach z relingiem lub bez niego. W wersji Prestige grzejnik dodatkowo otrzymał stylową, aluminiową ramę̨.
Oszczędny w formie i zarazem stylowy grzejnik Basic nada charakteru i smaku najbardziej wymagającym wnętrzom. Współgra z drewnem, szkłem, surowym tynkiem i ceramiką.
Grzejnik w wersji Prestige wyróżnia stylowa aluminiowa rama nadająca mu niepowtarzalnego charakteru przywodzącego na myśl współczesny obraz z galerii sztuki. Nasze szklane grzejniki są wyprodukowane w zgodzie z naturą, a rozchodzące się z nich ciepło napawa spokojem i błogością. Użytkownicy tych grzejników czują się otoczeni naturalnym pięknem, które łączy w sobie wiekowe tradycje produkcji szkła i designerską nowoczesność.

   POBIERZ KATALOG GRZEJNIKI.PDF  

Tablice szklane


Nie marnuj papieru, nie zanieczyszczaj naszej Planety – ta myśl przyświecała nam przy tworzeniu nowoczesnych szklanych tablic. Wykorzystując naturalne surowce stworzyliśmy linię szklanych tablic, po których wielokrotnie można pisać mazakami suchościeralnymi. Tablice te z powodzeniem mogą̨ być́ używane do notatek na każdy dzień tygodnia zarówno w nowoczesnym biurze, sali konferencyjnej, restauracji czy barze, a także w dowolnym miejscu w Twoim domu (np. w kuchni, w pokoju dziecka, czy w warsztacie). Ta nowoczesna linia produktów posiada ukrytą w jej tylnej części specjalną warstwę̨ magnetyczną, dzięki której, oprócz notatek, można przypiąć do tablicy wiele elementów (np. kartki, pocztówki, dokumenty, rachunki, ulotki). Dzięki starannemu i przemyślanemu projektowi, na tablicy można pisać lub malować - używając zwykłych mazaków suchościeralnych. Dzięki naszej technologii nie trzeba martwić się o trwałość koloru tablicy - specjalny lakier naniesiony został na tylnej warstwie szkła, dzięki czemu tablica przez wiele lat będzie wyglądać jak nowa. Dzięki używaniu tego rodzaju tablicy przyczynisz się do oszczędzania papieru używanego podczas konferencyjnych narad, nie będziesz też brudził rąk i podłogi tradycyjną kredą.

Drzwi szklane


Są niewidoczne dzięki czemu ich użytkownicy mogą się poczuć tak, jakby byli częścią większej przestrzeni. Takie drzwi są dyskretne i eleganckie zarazem. Nowa linia drzwi szklanych W-M Glass uwzględnia najnowsze modele z ościeżnicą widoczną, z ościeżnicą̨ ukrytą w ścianie oraz modele w systemie przesuwnym, w tym także chowane w ścianę̨. Kolekcja szklanych drzwi została stworzona w oparciu o najnowsze osiągniecia rozwoju technologii obróbki szkła (na przykład ciecie i szlifowanie laminatu, laserowe matowienie szkła umożliwiające tworzenie skomplikowanych wzorów). Tego rodzaju drzwi nadadzą unikalnego charakteru każdemu wnętrzu. Są kwintesencją dobrego smaku i nowoczesnego wykorzystania tradycji.

Kabiny prysznicowe


Wiele lat doświadczenia w produkowani kabin prysznicowych sprawiło, że wzornictwo i funkcjonalność naszych kabin są perfekcyjne. Przy tworzeniu nowych wzorów i rozwiązań inspiruje nas natura. Nieskazitelnie czyste mazurskie jeziora o gładkich taflach wody przypominają nam, jakie powinno być szkło w kabinach prysznicowych. Mamy w ofercie produkty, które są bezpieczne i całkowicie szczelne. Stawiamy na ergonomię, a także łatwość użytkowania i utrzymania czystości. Wszystkie akcesoria (uchwyty, zawiasy, itd.) wykonujemy z mosiądzu, a następnie chromujemy. Wszystkie materiały, z jakich korzystamy są odporne na wilgoć. Każdą kabinę poddajemy serii surowych testów (m. in. w kabinie solnej), przygotowując produkt, który sprawia, że każdy korzystający z naszej kabiny prysznicowej czuje radość i dumę wynikającą z obcowania z produktem idealnym.

Lustra


Nasze lustra swoim lśnieniem przebijają biel śniegu i gładkość lodu. Ich gładkie tafle odbijają rzeczywistość lepiej i dokładniej, niż spokojne mazurskie jeziora. Oferujemy lustra o różnych kształtach. Łącząc tradycję i nowoczesność oferujemy także modele z wykorzystaniem elementów elektroniki i podświetlania. Nie boimy się techniki i najnowszych technologii, dlatego śmiało sięgamy po osiągnięcia w dziedzinie obróbki szkła (np. usuwamy część podkładu z lustra, co pozwala na niesienie paneli sterujących pod taflę szkła, nanoszenie różnych wzorów, które mogą być jednocześnie malowane za pomocą farb wymagających dłuższego dogrzewania). Nasze lustra nadają charakteru wnętrzom, w których się znajdują. Są idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasze lustra są najpiękniejsze w świecie!

W-M Glass zaprasza do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz. Dzięki współpracy z naszą Firmą będziecie Państwo mogli sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom swoich klientów. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, dbałość o szczegóły i terminowość realizacji usług. Nasza firma wykona według Państwa projektów szklane elementy, które nadadzą unikalnego charakteru zarówno mieszkaniom, domom jednorodzinnym jak i budynkom wielorodzinnym, a także przestrzeni biurowej, hotelowej, centrów handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Proponujemy Państwu szklane elementy wnętrz jak i zabudowy zewnętrzne. Wykonujemy m.in.
- wykończenia, uzupełnienia fasad
- drzwi szklane
- balustrady
- daszki szklane
- obudowy wind
- tafle pozwalające podzielić większą przestrzeń na dyskretne mniejsze miejsca
- ściany szklane
- systemy przesuwne
- gabloty szklane
- tablice szklane
- kabiny prysznicowe
- grzejniki szklane
W stałej ofercie WM Glass znajda Państwo także lustra, szklane grzejniki czy obudowy kabin prysznicowych.

Wszelkich informacji przedstawicielom przedsiębiorstw z branży meblarskiej udzieli dyrektor handlowy:
Krzysztof Zakrzewski
tel.: +48 89 762 18 51 wew. 12,
mail: kzakrzewski@wmglass.com.pl

MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGICZNE